KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294288
nr 1329 4288
Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition. Olja på duk, 58x44cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:27:35
200 kr